Wyprawy do Azji

Wyprawy do Azji
Na mojej stronie dowiesz się jak każdy biedny student dysponujący niskim budżetem poniżej 1000 dolarów może zwiedzić wielki kontynent jakim jest Azja. Droga lądowa do Indii to ciekawa propozycja, która pozwala poznać kraje arabskie i ich kulturę. Turcja, Iran czy Pakistan to kraje zupełnie odmienne od naszej europejskiej kultury. Wyprawa południową lądową drogą do Indii to jednak wycieczka trampingowa wymagające dużo czasu i jeszcze więcej samozaparcia uczestników. Podróż lądowa jest bardzo wyczerpująca i wymaga wieku nieprzespanych nocy. Jeżeli jednak masz mało czasu i mniej pieniędzy to warto wybrać się do Syrii i przemierzyć ten arabski kraj. W Syrii warto zobaczyć Damaszek, Palmirę - pustynne miasto z różowego piaskowca czy też położony na szczycie góry zamek - Krak des Chevaliers.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.kiesiak.osiedlowa.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.kiesiak.osiedlowa.pl:

Wyprawy do Azji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 63 Odwiedziny netsprint 4 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 416 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Almatur

  Almatur »

  Nasza firma zajmuje się załatwianiem rozmaitego rodzaju wczasów zarówno w Europie Środkowej jak i Zachodniej, lecz także w krajach Bałkańskich. Oferujemy wyjazdy do konkretnych miejsc, miejscowości a także wyjazdy objazdowe po danym kraju bądź też obszarze. Stale zapewniamy komfortową podróż w punkty docelowe. Pod... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Ekskluzywne podróże

  Ekskluzywne podróże »

  Nie ulega wątpliwości, że marzymy, by rozpocząć zjawiskową wyprawę do miast, jakie uduchawiają człowieka, ale też zapewnia mu wytchnienie od rutynowego naporu społecznego. Potrafisz na własnych doświadczeniach zobaczyć aurę wyspy Bali, na dodatek z zapewnieniem całkowitego komfortu. Gwarantujemy ekskluzywne nocleg... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Fantasia Lagoon Water Park bangkok

  Fantasia Lagoon Water Park bangkok »

  Rodzinny wyjazd do Tajlandii to odpowiedni czas na założenie bloga podróżniczego. Na nim prezentujemy nasze życie w podróży. Ukazujemy miejsca wyjątkowe jak Królewski Grand Palace bangkok. Można także znaleźć ciekawostki o bangkoku i miejsca przeznaczone do aktywnego wypoczynku z dziećmi np. Fantasia Lagoon Water ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970