Wynajem autokarów Warszawa

Wynajem autokarów Warszawa
Właściciel firmy TOP TRAVEL zdecydował się na jej stworzenie reagując na wzrost zainteresowania świadczeniami komunikacyjnymi, pod koniec 1997 roku i od tego czasu prowadzi wynajem autokarów w Warszawie. Swoją propozycją obejmuje obsługę imprez oraz przeróżnego typu wycieczki. Top Travel posiada niezliczone licencje na wykonywanie transferów zagranicznych, wobec tego wielu z jego petentów to firmy zza granicy oraz turyści. Właściciel firmy otrzymał również certyfikat profesjonalnych kompetencji. Jakikolwiek z posiadanych autokarów posiada AC oraz GPRS. Prócz tego stan techniczny autobusów jest regularnie kontrolowany, umożliwiając zapewnienie bezpieczeństwa korzystającym z autobusów przewoźnika TOP TRAVEL.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.autokary.biz:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.autokary.biz:

Wynajem autokarów Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny msnbot 13 Odwiedziny googlebot 296 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Stroma Travel Przewóz Osób

  Stroma Travel Przewóz Osób »

  Firma Stroma Travel oferuje przewóz osób mikrobusami i autobusami na terenie Poznania i okolic, Wielkopolski i całej Polski oraz w obrębie Unii Europejskiej. Oferujemy komfortowy o bezpieczny przewóz osób mikrobusami i autobusami na terenie Poznania i okolic oraz transport osób w obrębie całego Kraju i Unii Europe... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Busy do Niemiec i Holandii

  Busy do Niemiec i Holandii »

  MISIEK to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w krajowym i międzynarodowym przewozie osób z Polski do Niemiec i Holandii. Oferujemy przewozy z adresu na wskazany adres, w komfortowych i zadbanych 9 osobowych busach. Nasza specjalność to przewóz osób busami do Niemiec i Holandii. Busy i przewozy do... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Usługi Transportowo-turystyczne Józef Podolec

  Usługi Transportowo-turystyczne Józef Podolec »

  Proponujemy Państwu wynajem autokarów. Obsługujemy klientów krajowych i zagranicznych. Udostępniamy pojazdy standardowe i luksusowe, zróżnicowane pod względem ilości miejsc. Każdy pasażer ma do czynienia z ubezpieczeniem NNW. Zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy sprawnie posługują się nawigacją GPS. Chętni... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970