Wczasy i wycieczki

Wczasy i wycieczki
Parę dni w Beskidzie zapewnia nam pozbycie się każdych stresów oraz oddanie się na chwila naturze
. Nie tylko jednak widoki to oszałamiające miejsce ma nam do zaoferowania, aczkolwiek miejsc na kojący przechadzka nie brakuje. Nie tylko miłośnicy górskich spacerów znajdą tu coś dla siebie i rodziny. Przez miejscowość płynie wspaniale zagospodarowana rzeczka, która wskutek utworzonym progom, zapewnia kąpiel w wodzie dzieciom i dorosłym. Przygotowywano ją tak, tak aby na zupełnej jej długości były miejsca płytsze a także głębsze. O ile jednak jesteśmy adeptami spacerów, olśnią nas ścieżki ciągnące się brzeżkiem górskiego strumienia. To niesamowity pomysł na przeżycie niepowtarzalnego niepagórkowatego zachodu słońca z ukochaną osobą.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.centrum-turystyki.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.centrum-turystyki.pl:

Wczasy i wycieczki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 36 Odwiedziny netsprint 11 Odwiedziny googlebot 385 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą

  Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą »

  Już od ponad 16 lat proponujemy wyjazdy na letnie obozy młodzieżowe w kraju i zagranicą. Wśród wielu dobrze przygotowanych i sprawdzonych ofert polecamy wyjazdy zarówno na obozy rekreacyjne typu Luz Blues jak i również na obozy tematyczne, związanych z konkretną dziedziną, np. obozy taneczne, obozy sportowe, obozy... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl

  Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl »

  Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć. Znakomite efekty prowadzonych przez nas kursów tańca oraz obozów tanecznych sprawią, że po ukończeniu nauki można zaskoczyć wszystkich na imprezie, oczarować na balu lub zachwycić podczas uroczystości weselnej.
  szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Camp Travel - obozy letnie dla młodzieży

  Camp Travel - obozy letnie dla młodzieży »

  CampTravel to doświadczeni organizatorzy sportowych obozów młodzieżowych odbywających się na terenie Polski. Młodzi miłośnicy sportu mają do wyboru obóz jeździecki, piłkarski, pływacki, koszykarski, rowerowy, taneczny i inne. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www. camptravel. com. pl, znajdują się tam ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970