Tanie linie lotnicze. Zadzwoń i zarezerwuj 801 011 110

Tanie linie lotnicze. Zadzwoń i zarezerwuj 801 011 110
Zaawansowana wyszukiwarka biletów lotniczych pozwala na wyszukania połączeń +/2 dwa dni od wybranej daty. Porównaj ceny i wybierz najtańszy bilet lotniczy. Obsługujemy wszystkie tradycyjne i tanie linie lotnicze.
Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania teleinformatycznego mają Państwo pewność, że korzystając z naszych usług decydują się na najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili bilety lotnicze. Nasz system sprawdza wszystkie dostępne połączenia na wybranej trasie!

Pełna oferta jest również prezentowana na stronie www.lotnicze-bilety.pl, na której można dokonać rezerwacji online.

Aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo zawieranych z nami transakcji drogą telefoniczną, każda rozmowa jest nagrywana i dodatkowo szyfrowane jest połączenia głosowe co uniemożliwia osobom trzecim wgląd do podawanych przez Państwa informacji.

* Krok 1 - Zadzwoń ze zwykłego telefonu domowego pod numer 801 011 110 lub z telefonu komórkowego pod numer 032 728 30 90.
* Krok 2 - Po zgłoszeniu się kasjera biletowego podaj dokładne dane dotyczące wylotu (miejsce i data wylotu - miejsce przylotu, preferowane linie lotnicze. Kasjer przedstawi najtańsze możliwe do uzyskania na wybranej trasie połączenie lotnicze.
* Krok 3 - W celu dokonania rezerwacji lub zakupu biletu zostaną Państwo poproszeni o podanie swoich danych koniecznych do dokonania rezerwacji (imię nazwisko, płeć, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail - proszę te dane wcześniej przygotować).
* Krok 4 - W zależności od preferowanej formy płatności (karta kredytowa, przelew) i formy biletu (drukowany, elektroniczny) kasjer ustali z Państwem warunki dostarczenia biletu lub numeru rezerwacji. W przypadku gdy wybrali Państwo płatność przelewem proszę dokonać wpłaty w ciagu 24 godzin na numer naszego rachunku bankowego (blankiet wpłaty w PKO BP lub PEKAO SA ) tytułem: numer zgłoszenia, który podał kasjer.
* Krok 5 - Otrzymują Państwo bilet na podany wcześniej adres korespondencyjny lub adres e-mail w przypadku biletów elektronicznych.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.lotnicze-bilety.pl:

Komentarze:

 • Eliza » (raport)

  Strona jakich mało w internecie, zawiera chyba wszystkie możliwe promocje lotnicze jakie są na rynku

  Dodano w dniu: 23 04 2011

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.lotnicze-bilety.pl:

Tanie linie lotnicze. Zadzwoń i zarezerwuj 801 011 110

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 986 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Tanie Bilety Lotnicze

  Tanie Bilety Lotnicze »

  Tanie loty to Twoje pierwsze źródło tanich biletów. Dzięki naszemu serwisowi nie tylko możesz zarezerwować dowolny przelot, ale także otrzymujesz możliwość bliżej zapoznać się z krajem do którego lecisz, zarezerwować parking przy lotnisku, poszukać hotelu lub zarezerwować samochód. Nie zwlekaj, tanie latanie napra... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Bilety lotnicze - wyszukiwarka - tanie loty.

  Bilety lotnicze - wyszukiwarka - tanie loty. »

  Twoje odwiedziny w serwisie www.biletylotniczenajtaniej.pl to gwarancja znalezienia najlepszej oferty na przelot przy najniższych cenach biletów lotniczych. Dzięki współpracy z ponad 600 liniami lotniczymi, biurami podróży i providerami internetowmymi zapewniamy najtańsze bilety lotnicze na połączenia krajowe, mię... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Poznaj lotniczy-bilet.pl - znajdź promocje

  Poznaj lotniczy-bilet.pl - znajdź promocje »

  Chcielibyśmy Was zainteresować ofertą portalu lotniczego dającego możliwości porównania ofert linii lotniczych. I tak możemy przejrzeć propozycje tanich przewoźników jak i normalnych.
  Co musisz zrobić. Przeglądaj oferty linii lotniczych. Jeśli widzisz konkretną propozycję pośród w/w promocji najlepiej zadzwo... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970