Tanie linie lotnicze. Zadzwoń i zarezerwuj 801 011 110

Tanie linie lotnicze. Zadzwoń i zarezerwuj 801 011 110
Zaawansowana wyszukiwarka biletów lotniczych pozwala na wyszukania połączeń +/2 dwa dni od wybranej daty. Porównaj ceny i wybierz najtańszy bilet lotniczy. Obsługujemy wszystkie tradycyjne i tanie linie lotnicze.
Dzięki zastosowaniu unikalnego rozwiązania teleinformatycznego mają Państwo pewność, że korzystając z naszych usług decydują się na najtańsze możliwe do uzyskania w danej chwili bilety lotnicze. Nasz system sprawdza wszystkie dostępne połączenia na wybranej trasie!

Pełna oferta jest również prezentowana na stronie www.lotnicze-bilety.pl, na której można dokonać rezerwacji online.

Aby zapewnić Państwu pełne bezpieczeństwo zawieranych z nami transakcji drogą telefoniczną, każda rozmowa jest nagrywana i dodatkowo szyfrowane jest połączenia głosowe co uniemożliwia osobom trzecim wgląd do podawanych przez Państwa informacji.

* Krok 1 - Zadzwoń ze zwykłego telefonu domowego pod numer 801 011 110 lub z telefonu komórkowego pod numer 032 728 30 90.
* Krok 2 - Po zgłoszeniu się kasjera biletowego podaj dokładne dane dotyczące wylotu (miejsce i data wylotu - miejsce przylotu, preferowane linie lotnicze. Kasjer przedstawi najtańsze możliwe do uzyskania na wybranej trasie połączenie lotnicze.
* Krok 3 - W celu dokonania rezerwacji lub zakupu biletu zostaną Państwo poproszeni o podanie swoich danych koniecznych do dokonania rezerwacji (imię nazwisko, płeć, adres zamieszkania, numer telefonu, adres e-mail - proszę te dane wcześniej przygotować).
* Krok 4 - W zależności od preferowanej formy płatności (karta kredytowa, przelew) i formy biletu (drukowany, elektroniczny) kasjer ustali z Państwem warunki dostarczenia biletu lub numeru rezerwacji. W przypadku gdy wybrali Państwo płatność przelewem proszę dokonać wpłaty w ciagu 24 godzin na numer naszego rachunku bankowego (blankiet wpłaty w PKO BP lub PEKAO SA ) tytułem: numer zgłoszenia, który podał kasjer.
* Krok 5 - Otrzymują Państwo bilet na podany wcześniej adres korespondencyjny lub adres e-mail w przypadku biletów elektronicznych.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.lotnicze-bilety.pl:

Komentarze:

 • Eliza » (raport)

  Strona jakich mało w internecie, zawiera chyba wszystkie możliwe promocje lotnicze jakie są na rynku

  Dodano w dniu: 23 04 2011

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.lotnicze-bilety.pl:

Tanie linie lotnicze. Zadzwoń i zarezerwuj 801 011 110

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 78 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 7 Odwiedziny googlebot 986 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Loty, tanie bilety lotnicze

  Loty, tanie bilety lotnicze »

  Szybka i bezpieczna rezerwacja biletów lotniczych oraz bogata oferta, lotów na cały świat. To nas wyróżnia pośród innych stron znajdujących się w zasobach internetu. Zapraszamy na naszą stronę dzięki której można zapewnić sobie kompleksową obsługę. Zapewniamy staranną i rzeczową obsługę podróży osób prywatnych ora... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Promocje lotnicze

  Promocje lotnicze »

  Kto z was nie chce wybrać się na wakacje. Ludzie są ciekawi wszystkiego, każdej części na globie. W zawiązku z tym biura turystyczne zwłaszcza w sezonie urlopowym są zawalone ofertami. Wykorzystują każdą okazję do tego, aby pochwalić się swoimi promocjami. Pamiętać jednakże trzeba iż nie w każdej chwili promocja j... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Centrum Lotów - Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych Online

  Centrum Lotów - Rezerwacja i Sprzedaż Biletów Lotniczych Online »

  CentrumLotow.pl to jedna z najstarszych w Polsce, działających nieprzerwanie od 2001 roku, platform rezerwacji biletów lotniczych online. Znajdziecie Tutaj Państwo najlepsze oferty na tanie bilety lotnicze, a także promocje dotyczące biletów lotniczych z ponad 400 linii lotniczych. Centrumlotow to oferty najbardzi... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970