Sporty ekstremalne w Pieninach

Sporty ekstremalne w Pieninach
Nie codzienne warunki, nie oczekiwane zadania, konieczność współpracy z innymi kolegami z grupy, ubaw z osiągniętego celu - to część składowa, która sklei team, wyłonią przywódców, wskażą potencjał współpracujących ludzi. A wszystko to przez sport, zabawę, odwiedzanie fascynujących miejsc oraz autorskie i niepowtarzalne programy teambuildingowe i integracyjne.Takie założenia dają możliwość udaną imprezę integracyjną, a co za tym idzie uczestnicy biorący udział w takiej imprezie osiągną założony przeznaczenie : integracja grupy, niezależnie czy są to pracownicy z najniższego szczebla czy też kadra zarządzająca. Ale i tak najważniejszym aspektem imprezy integracyjnej jest fajna zabawa jej uczestników, nieważne czy jest to impreza integracyjna w której wykorzystano sporty ekstremalne takie jak spływ na pontonach, spływ Dunajcem, off Road czy grę paintball, czy jest to impreza połączona z typowymi konkurencjami rekreacyjnymi typu: narty grupowe, wyścig w workach, węzeł czy poprzeczka to prowadzenie takiej imprezy przez daną jednostkę ma bardzo obszerny wpływ na to czy koledzy zaczną się rozkręcać już na od razu imprezy czy też będą się rozkręcać wraz z rozwojem wydarzeń wymyślonych na daną imprezę integracyjną.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.bagmamax.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.bagmamax.pl:

Sporty ekstremalne w Pieninach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 37 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 405 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Sklep outdoor

  Sklep outdoor »

  Jesteśmy sklepem, która zajmuje się sprzedażą oraz dystrybucją nowoczesnych akcesoriów turystycznych. Nasza firma jest obecnie zaliczana do grona najlepszych w Polsce. Czym na tą pozycję sobie zapracowaliśmy. To pytanie jest jak najbardziej prawidłowe. Odkąd powstaliśmy, staramy się robić wszystko na tyle profesjo... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Oferta przewodnika tatrzańskiego

  Oferta przewodnika tatrzańskiego »

  Spędź swój wolny czas na wycieczkach w towarzystwie licencjonowanego przewodnika tatrzańskiego. Czeka na Ciebie wspaniała przygoda w otoczeniu tatrzańskiej przyrody. Oprowadzam po szlakach Tatr Polskich i Słowackich, Pieninach oraz Podtatrzu. Razem ze mną zwiedzisz zakopane, poznasz wspaniałą historię tego miasta ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Park Rozrywki Rabka Zdrój

  Park Rozrywki Rabka Zdrój »

  Rabkoland to park rozrywki. Działamy w Rabce – Zdroju. Zapraszamy na ekstremalne karuzele, do teatru ruchomych figur, na występy kreatywnych artystów związanych z animacjami dziecięcymi. Nasz park wspiera wypoczynek rodzinny. Mamy wiele gier i automatów, zaplecze gastronomiczne, czy szlak ruchomych figur. Prowadzi... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970