Przewodnik po Warszawie - PoznajWarszawe.com

Przewodnik po Warszawie - PoznajWarszawe.com
Planujesz wycieczkę do Warszawy? Czy może organizujesz wycieczkę klasową, lub firmowy wyjazd integracyjny? Warto przy takiej okazji poznać bliżej niesamowite dzieje miasta oraz jego historię. Aby przyjemnie spędzić tak wyjątkową lekcję historii, zapraszam na wspólne zwiedzanie Warszawy z naszymi licencjonowanymi przewodnikami.Jesteśmy biurem oferującym usługi licencjonowanych przewodników miejskich po Warszawie. Współpraca z najlepszymi przewodnikami pozwala przygotować dla Państwa najbardziej optymalny i najbardziej interesujący program zwiedzania, przez co usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej branży jesteśmy profesjonalistami.Ofertę przygotowaliśmy tak, aby każda grupa mogła znaleźć coś dla siebie, ta młodsza - szkolna jak i ta starsza. Przygotowaliśmy liczne spacery tematyczne, poruszające rozmaite wątki historyczne. Dla grup młodszych znajdą tutaj Państwo spacer o Bajkach i Legendach stolicy, Warszawy Fryderyka Chopina, czy znane Matki Warszawy, natomiast dla starszych: szlak warszawskich nekropolii, Warszawy z czasów II Wojny Światowej, czy spacer poruszający wątek wielokulturowości miasta. Dla grup szkolnych w ofercie dodatkowej posiadamy Karty Pracy, będące fantastycznym sprawdzianem wiedzy, ale również pamiątką i rozrywką podczas zwiedzania Warszawy z przewodnikiem. http://www.poznajwarszawe.com/przewodnik-po-warszawie/zwiedzanie-warszawy/wycieczki-jednodniowe-po-warszawie/. Karty Pracy przygotowujemy indywidualnie, dostosowujemy je merytorycznie i tematycznie do wieku uczestników oraz planowanej trasy zwiedzania. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie internetowej, oraz do wspólnego zwiedzania Warszawy. Zapraszamy – przewodnicy z grupy Poznaj Warszawę.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe poznajwarszawe.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod poznajwarszawe.com:

Przewodnik po Warszawie - PoznajWarszawe.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 31 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Wycieczki objazdowe

  Wycieczki objazdowe »

  Biuro podróży Amida oferuje wycieczki objazdowe po Europie, Skandynawii i Krajach Bałkańskich. Wycieczki objazdowe to świetna alternatywa dla osób, które nie lubią leżeć bezczynnie na plaży i wygrzewać się na słońcu. Dzięki wycieczkom objazdowym, można w niedługim czasie poznać zwiedzany kraj, jego historię, najwa... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Nowy serwis Wakacjeautokarem.pl

  Nowy serwis Wakacjeautokarem.pl »

  Wakacjeautokarem.pl to nowa strona internetowa przygotowana dla wszystkich, którzy szukają ofert wczasów i wycieczek z dojazdem autokarowym. Traveliada.pl widząc wciąż spore zainteresowanie wyjazdami autokarowymi, postanowiła uruchomić specjalny serwis, umożliwiający łatwe wyszukiwanie i rezerwację imprez autokaro... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Biuro Podróży Bilety lotnicze Wakacje, wyjazdy i wczasy

  Biuro Podróży Bilety lotnicze Wakacje, wyjazdy i wczasy »

  Wszystkie kontynenty, wszystkie kraje - po prostu Alco-Tours! 26 Lat doświadczenia, ponad 160 państw na całym świecie - jeśli wyjazd to tylko z nami! Nasze biuro jako agent IATA organizuje wyjazdy dla grupy, osoby indywidualnej lub firmy (Incentive) do dowolnego miejsca na świecie. Ponadto na naszej stronie znajdą... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970