Przewodnik po Lublinie Iwona Kwiecińska - Goździk - Katalog Turystyczny - Portal 2Travel.pl

Przewodnik po Lublinie Iwona Kwiecińska - Goździk

Przewodnik po Lublinie Iwona Kwiecińska - Goździk
Odkryj uroki Lublina i lubelszczyzny! Jestem pasjonatką turystyki oraz licencjonowanym przewodnikiem lubelskim i pilotem wycieczek. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w przewodnictwie i pilotażu. Zapraszam na wycieczki po atrakcjach turystycznych Lublina, obozie koncentracyjnym na Majdanku lub innych zabytkowych miasteczkach lubelszczyzny: Kazimierzu Dolnym, Puławach, Kozłówce czy Nałęczowie. Program zwiedzania dopasuję indywidualnie do potrzeb i zainteresowań uczestników. Obsługuję zarówno grupy zorganizowane jak i turystów indywidualnych - dzieci, młodzież i dorosłych. Moje wycieczki poprowadzą Cię w przeszłość szlakami znanymi i popularnymi lub tymi niecodziennymi, jeszcze nieprzetartymi. Zapraszam do współpracy!


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.przewodniklublin.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.przewodniklublin.com.pl:

Przewodnik po Lublinie Iwona Kwiecińska - Goździk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 364 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym

  Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym »

  Zaprasza do wspólnego spędzenia wolnego czasu w Ojcowskim Parku Narodowym i jego okolicach. Oferuje usługi przewodnickie po wszystkich obiektach na terenie Parku zarówno dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych. Poza wycieczkami pieszymi zapraszam wszystkich do spróbowania swych sił we wspinaczce ska... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne.

  Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy integracyjne. »

  Projekt Efektywny reprezentuje działalność związaną z organizacją imprez integracyjnych czyli imprezy firmowe, imprezy tematyczne, zabawy integracyjne. Firma realizuje również takie projekty jak wycieczki dla firm, wyjazdy integracyjne, incentive travel czyli kompleksowa turystyka biznesowa w całej Europie. W okre... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Park Rozrywki Rabka Zdrój

  Park Rozrywki Rabka Zdrój »

  Rabkoland to park rozrywki. Działamy w Rabce – Zdroju. Zapraszamy na ekstremalne karuzele, do teatru ruchomych figur, na występy kreatywnych artystów związanych z animacjami dziecięcymi. Nasz park wspiera wypoczynek rodzinny. Mamy wiele gier i automatów, zaplecze gastronomiczne, czy szlak ruchomych figur. Prowadzi... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970