Przewodnik po Lublinie Iwona Kwiecińska - Goździk

Przewodnik po Lublinie Iwona Kwiecińska - Goździk
Odkryj uroki Lublina i lubelszczyzny! Jestem pasjonatką turystyki oraz licencjonowanym przewodnikiem lubelskim i pilotem wycieczek. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w przewodnictwie i pilotażu. Zapraszam na wycieczki po atrakcjach turystycznych Lublina, obozie koncentracyjnym na Majdanku lub innych zabytkowych miasteczkach lubelszczyzny: Kazimierzu Dolnym, Puławach, Kozłówce czy Nałęczowie. Program zwiedzania dopasuję indywidualnie do potrzeb i zainteresowań uczestników. Obsługuję zarówno grupy zorganizowane jak i turystów indywidualnych - dzieci, młodzież i dorosłych. Moje wycieczki poprowadzą Cię w przeszłość szlakami znanymi i popularnymi lub tymi niecodziennymi, jeszcze nieprzetartymi. Zapraszam do współpracy!


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.przewodniklublin.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.przewodniklublin.com.pl:

Przewodnik po Lublinie Iwona Kwiecińska - Goździk

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 364 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym

  Przewodnik po Ojcowskim Parku Narodowym »

  Zaprasza do wspólnego spędzenia wolnego czasu w Ojcowskim Parku Narodowym i jego okolicach. Oferuje usługi przewodnickie po wszystkich obiektach na terenie Parku zarówno dla grup zorganizowanych jak i turystów indywidualnych. Poza wycieczkami pieszymi zapraszam wszystkich do spróbowania swych sił we wspinaczce ska... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Kumpoo sklep – nalepszy sprzęt do badmintona

  Kumpoo sklep – nalepszy sprzęt do badmintona »

  Badminton dla profesjonalistów – zapraszamy do naszego sklepu. Z naszą pomocą rozwiniesz swoją pasję i rozwiniesz umiejętności gry na każdym poziomie. Wyłącznie w sklepie Kumpoo u nas profesjonalny sprzęt do badmintona jak rakiety i akcesoria sportowe. Rakiety firmy Kumpoo są najlepsze zarówno dla profesjonalnych ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą

  Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą »

  Już od ponad 16 lat proponujemy wyjazdy na letnie obozy młodzieżowe w kraju i zagranicą. Wśród wielu dobrze przygotowanych i sprawdzonych ofert polecamy wyjazdy zarówno na obozy rekreacyjne typu Luz Blues jak i również na obozy tematyczne, związanych z konkretną dziedziną, np. obozy taneczne, obozy sportowe, obozy... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970