Przewodnik po Kielcach

Przewodnik po Kielcach
Przewodnik miejski po Kielcach oferuje usługi przewodnickie na terenie miasta oraz całego województwa Świętokrzyskiego. W Kielcach warto zobaczyć zabytkowy rynek, Ulice Sienkiewicza z historycznymi kamienicami, pałac Biskupów Krakowskich oraz kościół Garnizonowy. Wśród ciekawostek geologicznych szczególne atrakcyjnie prezentuje się Rezerwat Kadzielnia oraz Rezerwat Wietrznia z nowoczesnym interaktywnym muzeum. Wśród muzeów w Kielcach najwyższą rangę ma Muzeum Narodowe. Znanym w całym kraju jest Muzeum Zabawy i Zabawek. Atrakcji w Kielcach jest więcej, a wszystkie zobaczą Państwo z naszym Przewodnikim Świętokrzyskim.
Kontakt:
Telefon: 697 693 842
e-mail: biuro@kurort24.pl


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe przewodnik.swietokrzyski.kurort24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod przewodnik.swietokrzyski.kurort24.pl:

Przewodnik po Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 301 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Spływy kajakowe

  Spływy kajakowe »

  Spływy kajakowe to tania, bezpieczna i bardzo atrakcyjna forma aktywnego wypoczynku. Decydując się pierwszy raz pojechać na kajaki najlepiej jest skorzystać z usług doświadczonego organizatora. Zorganizowane spływy kajakowe to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Państwa bagaże będą przewożone brzegiem, drewno na ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Rejsy po Wielkopolsce - czarter

  Rejsy po Wielkopolsce - czarter »

  Odpocznij, a przy okazji zrób coś ciekawego! Zapraszamy na płynące wody Wielkopolski. Znajdziesz tu wspaniałe widoki, dzikie brzegi, położone nad rzekami i kanałami ciekawe, warte zwiedzenia miasteczka, rzadkie zwierzęta w naturalnych siedliskach i atrakcje związane z pływaniem kanałami rzecznymi czyli np. śluzy. ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Spływ popradem - Czysta Frajda

  Spływ popradem - Czysta Frajda »

  Spływ Popradem - Czysta Frajda to spływ pontonowy lub kajakowy dla każdego. Posiadamy zróżnicowany, profesjonalny sprzęt, wobec czego osoby z niewielkim doświadczeniem mogą skorzystać ze stabilnych pontonów raftingowych; natomiast te, które już wcześniej pływały - chętnie skorzystają z szybkich i zwrotnych kajaków... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970