Przewodnik po Kielcach

Przewodnik po Kielcach
Przewodnik miejski po Kielcach oferuje usługi przewodnickie na terenie miasta oraz całego województwa Świętokrzyskiego. W Kielcach warto zobaczyć zabytkowy rynek, Ulice Sienkiewicza z historycznymi kamienicami, pałac Biskupów Krakowskich oraz kościół Garnizonowy. Wśród ciekawostek geologicznych szczególne atrakcyjnie prezentuje się Rezerwat Kadzielnia oraz Rezerwat Wietrznia z nowoczesnym interaktywnym muzeum. Wśród muzeów w Kielcach najwyższą rangę ma Muzeum Narodowe. Znanym w całym kraju jest Muzeum Zabawy i Zabawek. Atrakcji w Kielcach jest więcej, a wszystkie zobaczą Państwo z naszym Przewodnikim Świętokrzyskim.
Kontakt:
Telefon: 697 693 842
e-mail: biuro@kurort24.pl


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe przewodnik.swietokrzyski.kurort24.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod przewodnik.swietokrzyski.kurort24.pl:

Przewodnik po Kielcach

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 301 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Spływy kajakowe

  Spływy kajakowe »

  Spływy kajakowe to tania, bezpieczna i bardzo atrakcyjna forma aktywnego wypoczynku. Decydując się pierwszy raz pojechać na kajaki najlepiej jest skorzystać z usług doświadczonego organizatora. Zorganizowane spływy kajakowe to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Państwa bagaże będą przewożone brzegiem, drewno na ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Przewodnik po Wrocławiu

  Przewodnik po Wrocławiu »

  Jestem licencjonowanym przewodnikiem i pilotem wycieczek. Oferuję Państwu wycieczki po Wrocławiu w języku polskim, włoskim, angielskim i francuskim. W razie potrzeby, jestem w stanie umożliwić skontaktowanie się z przewodnikiem oprowadzającym w języku niemieckim lub hiszpańskim. Wrocław jest jednym z najstarszych ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Turystyka, podróże, atrakcje, wyprawy

  Turystyka, podróże, atrakcje, wyprawy »

  Serwis www.obecni.org jest przewodnikiem turystycznym po najciekawszych miejscach w Polsce. Najciekawsze atrakcje turystyczne w Polsce. Co warto zwiedzić? Miasta, zabytki, regiony, pałace, zamki, zamczyska,góry w Polsce, popularne regiony turystyczne Polski Opisy ciekawych miejsc wypoczynku i atrakcji. Wszystko o ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970