Pensjonaty Kazimierz Dolny

Pensjonaty Kazimierz Dolny
Kazimierski serwis www.zwiedzajkazimierz.pl poświęcony jest turystyce i noclegom w Kazimierzu Dolnym. Misją portalu jest pomoc turystom w zaplanowaniu pobytu, poznaniu miasta oraz znalezieniu odpowiedniego noclegu. Pragniemy przybliżyć przyszłym odwiedzającym Kazimierz Dolny, jego historię i magiczny klimat, jakiego nie znajdą Państwo w żadnym innym mieście. Na stronach naszego serwisu znajdą Państwo informacje o zabytkach, punktach widokowych, muzeach oraz innych ciekawych miejscach, które trzeba zobaczyć będąc w Kazimierzu Dolnym. Użytkownicy serwisu mają ponadto możliwość przesyłania swoich relacji z pobytu w Kazimierzu Dolnym. Przed przyjazdem prosimy zapoznać się z informacjami Gdzie zjeść w Kazimierzu Dolnym.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.zwiedzajkazimierz.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.zwiedzajkazimierz.pl:

Pensjonaty Kazimierz Dolny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 60 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Szusujemy.pl

  Szusujemy.pl »

  Góry to twoja pasja? Uprawianie narciarstwa i snowboardu także? Wchodź na stronę szusujemy.pl i zaplanuj swój urlop w wybranym ośrodku narciarskim w kraju lub za granicą. Do tego artykuły o tematyce narciarskiej, miejsca noclegowe, sklep sportowy. Udostępniamy na naszej stronie darmową aplikację do pobrania na tel... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Kapsztad, podróże i wycieczki

  Kapsztad, podróże i wycieczki »

  Kapsztad to urocze miasto położone na styku Oceanu Atlantyckiego i Indyjskiego na skrzyżowaniu historycznych dróg morskich. Turyści uważają Kapsztad za najwspanialsze miasto w Afryce.
  Informacje o wycieczkach, atrakcjach turystycznych, dużo porad praktycznych dla turystów wybierających się do Kapsztadu, miast... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Fotoeskapada - ciekawe miejsca i noclegi w Polsce

  Fotoeskapada - ciekawe miejsca i noclegi w Polsce »

  Serwis dostarcza informacji o atrakcjach turystycznych w Polsce. Informacje te można znaleźć w opisach towarzyszących galeriom zdjęć a także w artykułach pisanych przez najlepszych przewodników turystycznych. Dla Fotoeskapady pisze przewodnik po Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Toruniu, czy Warszawie. Autorzy serwisu... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970