Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą

Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą
Już od ponad 16 lat proponujemy wyjazdy na letnie obozy młodzieżowe w kraju i zagranicą. Wśród wielu dobrze przygotowanych i sprawdzonych ofert polecamy wyjazdy zarówno na obozy rekreacyjne typu Luz Blues jak i również na obozy tematyczne, związanych z konkretną dziedziną, np. obozy taneczne, obozy sportowe, obozy filmowe, obozy artystyczne, obozy jeździeckie, czy też obozy językowe lub obozy żeglarskie. Dzięki tym wyjazdom młodzież może rozwijać i doskonalić swoje zainteresowania w gronie rówieśników.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.serwiswakacyjny.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.serwiswakacyjny.com:

Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 385 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Wczasy i wycieczki

  Wczasy i wycieczki »

  Parę dni w Beskidzie zapewnia nam pozbycie się każdych stresów oraz oddanie się na chwila naturze
  . Nie tylko jednak widoki to oszałamiające miejsce ma nam do zaoferowania, aczkolwiek miejsc na kojący przechadzka nie brakuje. Nie tylko miłośnicy górskich spacerów znajdą tu coś dla siebie i rodziny. Przez miej... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl

  Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl »

  Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć. Znakomite efekty prowadzonych przez nas kursów tańca oraz obozów tanecznych sprawią, że po ukończeniu nauki można zaskoczyć wszystkich na imprezie, oczarować na balu lub zachwycić podczas uroczystości weselnej.
  szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Camp Travel - obozy letnie dla młodzieży

  Camp Travel - obozy letnie dla młodzieży »

  CampTravel to doświadczeni organizatorzy sportowych obozów młodzieżowych odbywających się na terenie Polski. Młodzi miłośnicy sportu mają do wyboru obóz jeździecki, piłkarski, pływacki, koszykarski, rowerowy, taneczny i inne. Szczegóły dostępne są na stronie internetowej www. camptravel. com. pl, znajdują się tam ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970