Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą

Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą
Już od ponad 16 lat proponujemy wyjazdy na letnie obozy młodzieżowe w kraju i zagranicą. Wśród wielu dobrze przygotowanych i sprawdzonych ofert polecamy wyjazdy zarówno na obozy rekreacyjne typu Luz Blues jak i również na obozy tematyczne, związanych z konkretną dziedziną, np. obozy taneczne, obozy sportowe, obozy filmowe, obozy artystyczne, obozy jeździeckie, czy też obozy językowe lub obozy żeglarskie. Dzięki tym wyjazdom młodzież może rozwijać i doskonalić swoje zainteresowania w gronie rówieśników.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.serwiswakacyjny.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.serwiswakacyjny.com:

Obozy młodzieżowe w górach i nad morzem, w kraju i zagranicą

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 385 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Wczasy i wycieczki

  Wczasy i wycieczki »

  Parę dni w Beskidzie zapewnia nam pozbycie się każdych stresów oraz oddanie się na chwila naturze
  . Nie tylko jednak widoki to oszałamiające miejsce ma nam do zaoferowania, aczkolwiek miejsc na kojący przechadzka nie brakuje. Nie tylko miłośnicy górskich spacerów znajdą tu coś dla siebie i rodziny. Przez miej... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Obozy

  Obozy »

  Zawodowy portal z ofertami obozów i koloni dla młodzieży szkolnej inwituje na zbliżający się sezon na ośnieżone stoki i pełne przygód obozy tematyczne. Nasze propozycje kryją liczne atrakcje turystyczne, które organizujemy od lat przy współudziale z zaufanymi placówkami. Twoje dziecko przeżyje niezapomniane chwile... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl

  Szkoła Tańca Poznań ArtOfMove.pl »

  Renomowana szkoła tańca w Poznaniu, którą wyróżnia przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć. Znakomite efekty prowadzonych przez nas kursów tańca oraz obozów tanecznych sprawią, że po ukończeniu nauki można zaskoczyć wszystkich na imprezie, oczarować na balu lub zachwycić podczas uroczystości weselnej.
  szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970