Nurkowanie w Hurghadzie

Nurkowanie w Hurghadzie
Nurkowanie w Hurghadzie - Polskie centrum nurkowe w miejscowości Hurghada w Egipcie. Prowadzimy kursy nurkowania PADI dla dla każdego. W Bazie nurkowej w Hurghadzie pracują najlepsi polskojęzyczni instruktorzy nurkowania. Co roku tysiące osóbprzybywa do miasta Hurghada w Egipcie byodbyć kurs nurkowania PADI bądź IANTD. Znajdująca się w Egipcie Hurghada jest jednym ze świetnych miejsc nurkowych na świecie ze względu na cudowne rafy koralowe Morza Czerwonego (Hurghada nurkowanie). Wiele osób nie posiadających uprawnień zapisuje się na organizowany przez nas kurs nurkowy dla początkujących PADI Open Water Diver. Kurs nurkowania PADI Open Water Diver trwa 4 dni zaś po jego odbyciu zdobywa się certyfikat nurkowy. Kurs nurkowania OWD zaczyna się od ćwiczeń w basenie a kończy się zdaniem egzaminu i wykonaniem 4 nurkowań na wodach otwartych ( Egipt - Morze Czerwone). Mając certyfikat nurkowy mamy możliwość dołączyć do zespołu certyfikowanych nurków i nurkować oglądając rafy Morza Czerwonego. Certyfikat ukończenia kursu nurkowania OWD daje możliwość do nurkowania do głębokości 18 m z innym nurkiem mającym co najmniej taki sam stopień nurkowy. Dobrym pomysłem jest kontynuować edukacje nurkową i zapisać się na kurs ponadpodstawowy Advanced Open Water trwający kolejne dwa dni. Nurkowanie w Egipcie to niezapomniana przygoda. Osoby doświadczone zapisują się na kursy techniczne. Kursy nurkowania technicznego są przeznaczone dla nurków zamierzających nurkować głębiej. Koniecznie jak będziesz w Hurghadzie nie zapomnij zapisać się na kurs nurkowania. Zapraszamy do Hurghady na wspólne nurkowanie.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.ponurkuj.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.ponurkuj.pl:

Nurkowanie w Hurghadzie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 458 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • CENTRUM NURKOWE-nurkowanie Hurghada nurkowanie Egipt

  CENTRUM NURKOWE-nurkowanie Hurghada nurkowanie Egipt »

  Planując wakacje w Egipcie nie sposób nie pomyśleć o rafach koralowych. Morze Czerwone to jedno z napiękniejszych podwodnych miejsc na świecie. Bogactwo podwodnej flory i fauny zachwyci każdego. Morze Czerwone jest jednym z najciekawszych miejsc nurkowych na świecie. Nurkować w Egipcie możemy cały rok - tutaj sezo... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Nurkowanie Hurghada Baza nurkowa

  Nurkowanie Hurghada Baza nurkowa »

  Hurghada Polska Baza nurkowa znajdująca się w kurorcie Hurghada w Egipcie. Polskie centrum nurkowe w Hurghadzie prowadzi kursy nurkowania PADI dla osób początkujących jak i zaawansowanych a w bazie nurkowej pracują Polscy instruktorzy nurkowania i wszystkie materiały szkoleniowe łącznie w egzaminami są w języku po... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • ACTIVTOUR Biuro Turystyki Aktywnej

  ACTIVTOUR Biuro Turystyki Aktywnej »

  ACTIVTOUR Biuro Turystyki Aktywnej z Wrocławia oferuje swym klientom niezwykle atrakcyjną gamę wyjazdów nurkowych na całym świecie. Dzięki niemu mogą się Państwo znaleźć w najciekawszych miejscach i o najwyższym poziomie świadczonych usług. Firma ta na co dzień współpracuje z setkami touroperatorów na całym świeci... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970