HOLY LAND Biuro Pielgrzymkowe

HOLY LAND Biuro Pielgrzymkowe
Katolickie biuro pielgrzymkowe, organizator pielgrzymek do Ziemi Świętej, Jordanii, Europy. Obsługa grup pielgrzymkowch z całej Polski oraz Europy. Organizacja ślubów w Ziemi Świętej wraz z weselem i zwiedzaniem. Pomoc w załatwieniu formalności w kraju i za granicą. Wyjazdy indywidualne oraz imprezy integracyjne. Wypoczynek połączony z zwiedzaniem Ziemi Świętej oraz krajów graniczących z Izraelem. Ubezpieczenia turystyczne. Wyjazdy do SPA nad Morzem Martwym.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.biuropielgrzymkowe.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.biuropielgrzymkowe.pl:

HOLY LAND Biuro Pielgrzymkowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 22 Odwiedziny msnbot 2 Odwiedziny googlebot 419 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Biuro Turystyczne Ferie-kolonie, obozy, wycieczki

  Biuro Turystyczne Ferie-kolonie, obozy, wycieczki »

  Nasze biuro specjalizuje się w organizacji wypoczynku dla dzieci i młodzieży,oferujemy kolonie letnie,obozy młodzieżowe,wycieczki szkolne,zielone szkoły.Nasze imprezy mają zawsze interesujący,bogaty program i konkurencyjne ceny.Z nami dzieci się nie nudzą!W naszej ofercie są także wczasy oraz wyjazdy dla firm i za... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Barents.pl - Organizacja wypraw na Kaukaz

  Barents.pl - Organizacja wypraw na Kaukaz »

  Firma Barents jest biurem podróży, a dokładniej – biurem aktywnych podróży. Celem przyświecającym działaniu firmy jest bowiem organizowanie autorskich wycieczek, które mają być aktywną formą wypoczynku. W ofercie klienci znajdą więc między innymi takie formy aktywności, jak rolki, czy też jazda na rowerze, organiz... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Wycieczki po polsku w Tajlandii

  Wycieczki po polsku w Tajlandii »

  Wycieczki faktultatywne po polsku w Tajlandii: Phuket, Khao Lak, Bangkok, Pattaya. W ofercie wycieczki do wszystkich najpiękniejszych miejsc Tajlandii: skała James Bond Island, dżungla tropikalna z trekkingiem na słoniach w Khao Sok, snorkelling przy niebiańskich plażach wapiennych klifów Pi Pi. Najlepsze wycieczk... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970