Biura Podróży

Biura Podróży
Portal KapitalneWakacje.pl to prekursorskie rozwiązanie dające sporo nowoczesnych i praktycznych narzędzi potrzebnych podróżnikom w szukaniu idealnych propozycji wakacji w wytypowanym przez siebie miejscu. Na naszym portalu turyści odnajdą porównywarkę cen, za pomocą której da się odnaleźć tą najkorzystniejszą ofertę spośród innych porównywalnych propozycji. Wyszukane oferty możemy zapisać w schowku a tym samym w dowolnym czasie można do nich wrócić. Wyselekcjonowane oferty wczasów da się także zapisać jako plik PDF lub po prostu wydrukować. Projektując nasz portal postawiliśmy zwłaszcza na funkcjonalność, łatwość i poprawność działania. Pierwszoplanowym celem naszego portalu jest danie turystom łatwego narzędzia, które rzeczy zamienia w bezproblemowe i przyjemne w działaniu. Turyści na naszej stronie w szybki sposób mogą zapoznać się z opiniami o wytypowanych przez siebie biurach podróży, sprawdzić jak oceniają danego touroperatora inni podróżnicy, którzy korzystali już z jego usług. Dla internautów poszukujących opinii i relacji z pobytu w wybranym hotelu przygotowaliśmy szybką i intuicyjną wyszukiwarkę obiektów noclegowej z całego świata. Oczywiście każdy turysta może podzielić się z nami swoimi wrażeniami, ocenić hotel i wystawić laurkę touroperatorowi. Portal www.KapitalneWakacje.pl to w skrócie:

* Prosta w obsłudze i szybka wyszukiwarka - zaprojektowana z użyciem nowoczesnych rozwiązań informatycznych, szybka i intuicyjna. Pozwala na precyzyjny dobór parametrów urlopu. Skrypty wyszukuje oferty pozwalają na określenie miasta, którym turysta może dokonać zakupu wakacji.

* Schowek - narzędzie pozwalające na zapisanie oferty i powrót do niej w dowolnym momencie.

* Porównywarka ogłoszeń - każda dodaną do schowka ofertę można w banalnie prosty sposób ze sobą porównać i dzięki temu wybrać najtańszą ofertę spośród tysięcy o podobnych parametrach.

* Mapy Google - usługi map Google wykorzystaliśmy do precyzyjnego pokazywania położenia hotelu na mapie oraz na określanie położenia najbliższego biura podróży oraz wyznaczania najkrótszej trasy dojazdu do wybranego biura.

* Rozbudowany "Przewodnik" - to zbiór przydatnych informacji o miejscu w którym planujemy spędzić urlop. Prezentujemy w nim informacje o zabytkach, kursy walut, ciekawych miejscach do których warto się udać, pogodzie itp.

* Zakładka "Hotele" - zaawansowana wyszukiwarka obiektów noclegowych z całego świata. Warto z niej korzystać za każdym razem gdy szukamy idealnego dla siebie miejsca, w którym zatrzymamy się w czasie swojej podróży. Warto też zapoznać się z opiniami i ocenami hoteli innych turystów, którzy wcześniej spędzali swój urlop w danych hotelu.

* Zakładka "Biura Podróży" - pełna baza danych teleadresowych, lokalizacja biur podróży na mapie Google z wyznaczaniem najbliższej trasy dojazdu. Na tej podstronie prezentujemy najlepsze biura podróży i agencje turystyczne z każdego miasta w Polsce.

* Wyszukiwarka połączeń lotniczych - jeżeli chcesz kupić bilety lotnicze on-line to skorzystaj z tej funkcjonalności.

* Wypożyczalnia samochodów - możliwość rezerwację on-line samochodu w każdym mieście na świeci.

* Zapisu wyszukanej oferty w pliku PDF, wydrukowanie lub zapamiętanie w schowku to narzędzia pomagające powrót w dowolnym momencie do wyselekcjonowanej oferty.

* Wstępna rezerwacja oferty - wszystkie wybrane oferty można zarezerwować wstępnie w stacjonarnym biurze podróży. Aby dokonać rezerwacji należy wypełnić formularz i wysłać go do konsultanta.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.KapitalneWakacje.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.KapitalneWakacje.pl:

Biura Podróży

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny netsprint 3 Odwiedziny msnbot 1 Odwiedziny googlebot 413 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Portal Turystyczny

  Portal Turystyczny »

  Witryna www.odwiedzamy.eu jest skierowana do rzeszy ludzi zaciekawionych turystyką. Znajdują się tutaj szczegółowe opisy atrakcyjnych miejsc w Polsce ale i nie tylko. Wszystkie przedstawione na portalu miejsca były odwiedzone przez nas osobiście, przez co informacje są bardzo rzetelne. Szczególnie kładziemy nacisk... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • SzukajHoteli.pl - Hotele i noclegi, promocje oraz oferty

  SzukajHoteli.pl - Hotele i noclegi, promocje oraz oferty »

  Serwis promujący polskie obiekty noclegowe w Polsce i za granicą. Hotele, noclegi, pensjonaty oraz pozostałe obiekty noclegowe i wypoczynkowe z całej Polski. Promocje okolicznościowe pobytów w hotelach i ośrodkach wypoczynkowych jak również promocje noclegów wielodniowych. Oferty pokoi obiektów noclegowych. Zapras... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Turystyka studencka

  Turystyka studencka »

  Portal turystyczny dedykowany studentom - oferty wyjazdów na lato, zimę, długie weekendy (majowy i czerwcowy) oraz sylwestra. Dla osób chcących bardziej pozwiedzać niż imprezować przygotowaliśmy oferty tzw. city break. Są to najczęściej weekendowe wyjazdy do europejskich stolic, gdzie zwiedzamy oraz poznajemy nocn... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970