Almatur

Almatur
Nasza firma zajmuje się załatwianiem rozmaitego rodzaju wczasów zarówno w Europie Środkowej jak i Zachodniej, lecz także w krajach Bałkańskich. Oferujemy wyjazdy do konkretnych miejsc, miejscowości a także wyjazdy objazdowe po danym kraju bądź też obszarze. Stale zapewniamy komfortową podróż w punkty docelowe. Podróż odbywa się nowiusieńkimi, klimatyzowanymi, zaopatrzonymi w telewizory autobusami względnie drogą lotniczą w uczciwych liniach lotniczych zapewniających komfort oraz odpoczynek. Nasi klienci prawie zawsze powracają z kupionych w naszym biurze wyjazdów uśmiechnięci i niezwykle zadowoleni częstokroć zostają naszymi klientami na dłuższy czas i spotykamy się co roku. Biura naszej znajdują się na terenie kraju w największych krajowych miastach.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.almatur-travel.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.almatur-travel.pl:

Almatur

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny googlebot 380 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Wyprawy do Azji

  Wyprawy do Azji »

  Na mojej stronie dowiesz się jak każdy biedny student dysponujący niskim budżetem poniżej 1000 dolarów może zwiedzić wielki kontynent jakim jest Azja. Droga lądowa do Indii to ciekawa propozycja, która pozwala poznać kraje arabskie i ich kulturę. Turcja, Iran czy Pakistan to kraje zupełnie odmienne od naszej europ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Kambodża

  Kambodża »

  Oferta najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych miejsc na udane wakacje w Kambodży wraz ze zdjęciami i opisem. Kambodża urzędowo jest nazywana Królestwem Kambodży. Leży w Południowo-Wschodniej Azji. Największe miasto i jednocześnie stolica Kambodży to Phnom Penh. Zapraszamy na nasze strony i do Kambodży, do Phn... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Fantasia Lagoon Water Park bangkok

  Fantasia Lagoon Water Park bangkok »

  Rodzinny wyjazd do Tajlandii to odpowiedni czas na założenie bloga podróżniczego. Na nim prezentujemy nasze życie w podróży. Ukazujemy miejsca wyjątkowe jak Królewski Grand Palace bangkok. Można także znaleźć ciekawostki o bangkoku i miejsca przeznaczone do aktywnego wypoczynku z dziećmi np. Fantasia Lagoon Water ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970