ACTIVTOUR Biuro Turystyki Aktywnej

ACTIVTOUR Biuro Turystyki Aktywnej
ACTIVTOUR Biuro Turystyki Aktywnej z Wrocławia oferuje swym klientom niezwykle atrakcyjną gamę wyjazdów nurkowych na całym świecie. Dzięki niemu mogą się Państwo znaleźć w najciekawszych miejscach i o najwyższym poziomie świadczonych usług. Firma ta na co dzień współpracuje z setkami touroperatorów na całym świecie, dzięki czemu jest w stanie zagwarantować wyjazdy w atrakcyjnych. Warto już teraz sprawdzić pełną ofertę.


Lokalizacja firmy na mapie:

Dane szczegółowe www.activtour.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj swój wpis - skopiuj poniższy kod www.activtour.pl:

ACTIVTOUR Biuro Turystyki Aktywnej

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 8 Odwiedziny googlebot 37 .

Inne ciekawe wpisy o podobnej tematyce:

 • Nurkowanie w Egipcie

  Nurkowanie w Egipcie »

  Nurkowanie w Egipcie - Polskie centrum nurkowe w mieście Hurghada w Egipcie. Organizujemy kursy nurkowe dla osób początkujących i zaawansowanych. W Polskim centrum nurkowym szkoląwykwalifikowani polskojęzyczni instruktorzy nurkowania. Co roku setki turystówprzybywa do miejscowości Hurghada w Egipcie ukończyć kurs... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Centrum nurkowe Underwater.pl

  Centrum nurkowe Underwater.pl »

  Jeżeli marzysz o nurkowaniu to wybierz kurs nurkowania z Centrum Nurkowym Underwater.pl w Warszawie, które oferuje kursy PADI. Underwater.pl to szkoła nurkowania, która działa od 1998 roku. W tym Centrum Nurkowym szkoli aktualnie siedmiu Instruktorów z dziesięcioletnim doświadczeniem nurkowym. Firma Underwater.pl ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970

 • Divingpro.eu - nurkowanie Sharm

  Divingpro.eu - nurkowanie Sharm »

  Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu kursów oraz wyjazdów nurkowych. Realizujemy wyjazdy między innymi do Egiptu do jednej z najlepszych baz nurkowych na świecie Sheikh Coast Diving Center. W ramach oferty zapewniamy wjazdy do Dahab oraz nurkowanie na wraku Thistlegorm. Baza położna jest bezpośrednio przy ... szczegóły wpisu »

  Dodano w dniu: 01 01 1970